Nutris® - nejzkušenější pořadatel kurzů o výživě

Loading
banner1 banner2

Nutris® je specialista na zdravou výživu

 

NUTRIS oslavil 10 LET !

Nutris je první a v ČR největší pořadatel kurzů a seminářů pro akreditované výživové poradce provozující profesi výživový poradce.  V roce 2014 jsme oslavili 10 let pořádání kurzů o výživě.

 

Naše kurzy jsou pořádány na základě náročných kritérií kvality a odbornosti. I proto jsou akreditovány odbornou komisí Aliance výživových poradců ČR.

 

Společnost Nutris® začala v ČR jako první pořádat rekvalifikační kurzy pro výživové poradce a poradenské semináře o výživě a sportovní výživě. Zakladatelem a odborným garantem Nutris® je přední český odborník na výživu a doplňky stravy Ing. Ivan Mach, CSc., autor mnoha odborných článků, publikací a prezident Aliance výživových poradců ČR, který současně vyučuje výživu na třech Vysokých školách. ... více

 

Nutris® nabízí propracovaný Komplexní program vzdělávání ve výživě (více informací zde)

Odborní garanti kurzů a seminářů Nutris

Ing. Ivan Mach, CSc.: hlavní odborný garant
MUDr. Dita Pichlerová: boj s obezitou
Dominika Marková: preventivní výživa
Bc. Monika Divišová: podnikání ve výživovém poradenství


Kurzy vedou ti nejlepší lektoři

Ing. Svobodová Renáta, Ph.D. Ing. Hana Střítecká, Ph.D. MUDr. Miroslav Verner PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD. Bc. Pavel Samek MUDr. Dita Pichlerová
Bc. Ján Staš Ing. Ivan Mach, CSc. Mgr. Janka Pálešová Mgr Pavol Ferenc, PhD. Dominika Marková Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Jako výživoví poradci s dlouholetou praxí v oboru jsme byli dlouho vnímáni jako by výživové poradenství ani nebyl obor stojící na přírodních zákonech (zákon zachování energie, zákon zachování hmoty aj.), ale na názorech jedinců. Proto jsme se jako zkušení poradci spojili a vytvořili komplexní systém vzdělávání Nutris, který předtím v ČR vůbec neexistoval. Na kurzech vystupují nejlepší lektoři, kteří jsu schopni nabídnout praktické rady a zkušenosti z reálného života.

Aktuality

2015-03-26

Xylitol jako účinný doplněk stravy?

zubní kaz, xylitol, prevence zubního kazu, xylitol jako doplněk, účinky, EFSA...

2015-03-17

Příklad vstřebatelnosti selenu

selen, prevence, vstřebatelnost, biologická aktivita, chemoprevence, proti rakovině...

2015-03-09

Jak je to s léky na cholesterol?

léky na cholesterol, statiny, vedlejší účinky, diabetes, finská studie...

© 2007 - 2014 Nutris®